Dziennikarstwo

Jedną z moich pasji jest dziennikarstwo, przede wszystkim związane z moją największą miłością, czyli podróżowaniem, ale nie tylko.

Obecnie regularnie publikuję na portalu Września.NaszeMiasto należącym do Polskapresse. Piszę głównie o polityce, kulturze i sporcie, prowadzę również felietonową rubrykę Obywatelskim okiem.

Z pismami najróżniejszego formatu współpracuję już od szkoły średniej, czyli od połowy lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. W tym okresie (aż do początku lat 90.) wydawałem magazyn poświęcony sztuce niezależnej (subkulturowej) Trybuna Luduff (po 89 r. tytuł zmienił się na Stagnacja).

Po studiach współpracowałem z Gazetą Poznańską, Poradnikiem Handlowca, Światem Piwa, pisałem do Piekarnictwa i Cukiernictwa, Nowoczesnego Warsztatu, Marketingu w Praktyce i innych.

Jako redaktor współpracuję z Portalem Spraw Zagranicznych i jako redaktor prowadzący współpracowałem z MPB Raport.

Z racji dużej wiedzy zawodowej pisuję także do pism marketingowych, portali ekologicznych i motoryzacyjnych (Marketing w Praktyce, E-kapital, Nowoczesny Warsztat i in.)

Wywiady ze znanymi ludźmi kultury można poczytać na Pierwszym Wrzesińskim Portalu Kulturalnym (Administrator nie wiedzieć czemu w liście publikacji podpisuje moje teksty nazwiskiem Adam Gałecki i dopiero po kliknięciu widać, kto jest rzeczywistym autorem).

Reklamy

One comment

  1. Pingback: Nowa rubryka prasowa « Piotr Michalak

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s