Wykształcenie

Po szkole podstawowej postanowiłem zostać wynalazcą i dlatego ukończyłem technikum elektroniczne, moja praca dyplomowa zajęła trzecie miejsce w Turnieju Młodych Mistrzów Techniki i tak znalazłem się na Politechnice Wrocławskiej, gdzie odkryłem, że tak naprawdę powinienem być gdzie indziej.
W ten sposób zostałem studentem filologii polskiej na UAM w Poznaniu, którą ukończyłem z nagrodami, m.in. za I miejsce w konkursie na najlepszy referat studencki w kategorii Teoria Literatury (w kategorii Esej Historycznoliteracki dostałem wyróżnienie).
Na tymże wydziale ukończyłem jeszcze teatrologię, dzięki czemu mogłem magisterium napisać na temat twórczości mojego ukochanego Szekspira. Po studiach opublikowałem kilka tekstów popularnonaukowych – esej o Wesołych Kumoszkach z Windsoru w publikacji Teatru im. A. Fredry w Gnieźnie oraz dwa teksty w uniwersyteckich wydawnictwach rosyjskich – Uniwersytetu w Petersburgu (tekst o filozofii i poezji B. Leśmiana) i Uniwersytetu w Ułan-Ude (tekst o specyfice pracy dydaktycznej w rosyjskim systemie edukacyjnym)

Po studiach doskonaliłem umiejętność fotografowania w Wielkopolskiej Szkole Radia Telewizji i Filmu.
W 2004 roku ukończyłem studia podyplomowe Psychologia w zarządzaniu na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu.

Od czerwca 2012 jestem również absolwentem Szkoły Liderów PAFW, gdzie uczyłem się przez rok, jak być lepszym liderem, jak skutecznie zarządzać projektami i ludźmi, jak angażować do swoich pomysłów i przedsięwzięć, no i miałem także sposobność popracować intensywnie nad samodoskonaleniem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s