Wakacje, wakacje i po wakacjach

Pomimo, że w tym roku letnie miesiące spędzałam głównie na podróżowaniu, sporo się jednak w sferze zawodowej i artystycznej działo.

Jeśli chodzi o sprawy zawodowe to nawiązałem stałą współpracę z poznańskim Centrum Chustowym i z Cafe Bocian. Póki co powstało nowe logo Centrum i kalendarz. W kolejce czeka strona internetowa dla Cafe Bocian i pierwszy numer czasopisma dla rodziców. Prace nad layoutem trwają.

Artystcznie i kulturalnie zacznie się wszystko dziać od przyszłego tygodnia. W poniedziałek rozpoczynamy nowy sezon Dwóch Teatrów od mocnego uderzenia szkoleniowego – warsztatów z Agnieszką Sypniewską z Akademii Teatru Alternatywnego w Goleniowie i rozpoczynamy nasze pierwsze ogólnopolskie tournee. Zawitamy do Warszawy, Sokółki, Pobiedzisk – to wszystko już we wrześniu.

Najważniejsza informacja na koniec – powstał Wrzesiński Pakt dla Kultury. Mam nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie będzie pocztkiem naprawdę wielkich rzeczy, dlatego o samym Pakcie napiszę więcej po pierwszych spotkaniach roboczych.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s